KONST / Litografier / Färglitografi 13442116
nr 1344 2116
Angelica Wiik
(f. 1960), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 93/290. Bladets mått: 84x60cm, oramat löst blad
Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 20:59:58
700 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.500 kr